Wybierz język:

Polski

English

Pусский

Dobry stomatolog Gdynia

Gabinet stomatologiczny CADENT – Personel

Gabinet stomatologiczny CADENT tworzy doświadczona, w pełni profesjonalna kadra stomatologów. Nasi lekarze wykonują pełen wachlarz usług dentystycznych – od wybielania zębów po chirurgię stomatologiczną. Przedstawiamy Państwu nasz personel.

dobry stomatolog gdynia, grzegorz olszewski

lek. chirurgii stom. Grzegorz Olszewski

W 1996 roku ukończył studia na Akademii Medycznej w Gdańsku. Posiada specjalizację z zakresu chirurgii stomatologicznej, nadaną w 2000 roku przez Ministerstwo Obrony Narodowej. Uzyskał dyplom Curriculum Implantologicznego Uniwersytetu J.W. Goethe we Frankfurcie. Uczestniczył w wielu kursach z zakresu implantologii, endodoncji, periodontologii oraz protetyki. Jest członkiem PTE oraz PSSM. Od 1998 roku prowadzi własną praktykę stomatologiczną, w ramach której od 2003 roku wykonuje zabiegi implantologiczne.

dobry stomatolog gdynia, małgorzata biegańska

dr n. med. Marzena Biegańska
lekarz stomatolog

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Lekarz zorientowany na ciągły rozwój zawodowy. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Pasjonuje się leczeniem endodontycznym, zawsze pod kontrolą mikroskopu, wykorzystuje najnowocześniejsze techniki leczenia kanałowego.

Z wyróżnieniem obroniła pracę doktorską z zakresu endodoncji pt. „Występowanie cieśni międzykanałowych w zębach przedtrzonowych i trzonowych stałych. Badania in vitro”.

Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE) oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS). Bierze udział w licznych sesjach, konferencjach i kursach praktycznych głównie z zakresu leczenia kanałowego oraz periochirurgii.

Współautorka strony internetowej www.cadent.pl.

dobry stomatolog gdynia, tomasz adaszkiewicz

lek. dentysta Tomasz Adaszkiewicz

Ukończył Gdański Uniwersytet Medyczny w 2011 roku.

Wykonuję zabiegi z zakresu: stomatologii zachowawczej, endodoncji mikroskopowej, protetyki.

Wiedzę i doświadczenie stale powiększa przez uczestnictwo w kursach i szkoleniach praktycznych. Przyjmuje pacjentów anglojęzycznych.

dobry stomatolog gdynia, jeanette hebenstreit

Jeanette Hebenstreit

dobry stomatolog gdynia, irena golcz

lek. stom. Irena Golcz

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą, protetyką, periodontologią i stomatologią dziecięcą.

Bierze udział w licznych kursach i szkoleniach kładąc duży nacisk na swój rozwój zawodowy. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi.

dobry stomatolog gdynia, zuzanna weruliklek. stom. Zuzanna Werulik

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Jest lekarzem stale podnoszącym swoje kwalifikacje. Interesuje się stomatologią dziecięcą, stomatologią zachowawczą i endodoncją.

dobry stomatolog gdynia, magdalena rędziolek. med Magdalena Rędzio

Lekarz medycyny o szerokim wachlarzu specjalizacji. Ukończyła zarówno kierunek lekarski jak i dentystyczny; aktualnie jest w trakcie specjalizacji z dermatologii.

Pracuje w Klinice Dermatologii , Wenerologii i Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, pogłębiając swoją wiedzę i umiejętności z dziedziny medycznej jaką jest dermatologia. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej Anti Aging. Na co dzień pracuje również jako dentysta specjalizujący się w protetyce (licówki, korony, mosty) i kreowaniu pięknego uśmiechu. Swoją wiedzę i zamiłowanie medyczne rozwijała studiując na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku, gdzie uzyskała dyplom lekarski i dentystyczny z wyróżnieniem. To tam wykształciła w sobie takie cechy jak wytrwałość, sumienność i zaangażowanie potrzebne w zawodzie lekarza.

Doskonała wiedza akademicka, wielokierunkowe doświadczenie zawodowe, a także liczne predyspozycje potrzebne w zawodzie lekarza, są jej ogromnym atutem i stanowią gwarancję najwyższej jakości wykonywanych usług.

Na co dzień wykonuje zabiegi z zakresu szeroko rozumianej medycyny estetycznej, obejmującej zarówno uzębienie, jak również oferuje wiele rozwiązań uwzględniających potrzeby skóry twarzy i ciała. Wykorzystuje toksynę botulinową w celu zmniejszenia zmarszczek i wygładzenia skóry, likwidacji uśmiechu dziąsłowego i leczenia bruksizmu (zgrzytanie zębami). Stosuje różnego rodzaju „wypełniacze” oparte na bazie kwasu hialuronowego, podawanego podskórnie w celu korekcji bruzd i zmarszczek, a także poprawy kształtu i symetrii ust. Zabiegi planuje tak, aby uzyskać spektakularną poprawę wyglądu pacjenta i zapewnić mu dobre samopoczucie.

Ceni sobie wiedzę i praktyczne doświadczenie z zakresu dermatochirurgii , obejmującej diagnostykę i leczenie zmian zlokalizowanych na błonach śluzowych i skórze (znamion barwnikowych , nowotworów skóry). Zabiegi diagnostyczne (wycinki) przeprowadzane są tak, aby blizna po zabiegu była kosmetyczna, a sam zabieg bezbolesny. Wszystko to odbywa się w warunkach lekarskiego gabinetu zabiegowego, gdzie do znieczulenia pacjentów stosuje się nowoczesne środki znieczulające miejscowo.

Sprawna i precyzyjna ręka, a także dokładność wykonywanych zabiegów medycznych są jej mocną stroną oraz gwarancją profesjonalnie i fachowo udzielonej pomocy.

Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe i umiejętności praktyczne uczestnicząc w licznych warsztatach i szkoleniach.
W swojej codziennej pracy do każdego pacjenta podchodzi w sposób indywidulny, wsłuchując się w jego potrzeby i analizując jego sytuację. To pasja z jaką wykonuje swoją pracę i chęć niesienia pomocy innym, napędzają ją pozytywnie do życia i dają poczucie spełnienia.

dobry stomatolog gdynia, katarzyna próchnickalek. stom. Patrycja Kuc-Próchnicka

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. Uczestniczka wielu szkoleń i kongresów stomatologicznych. Interesuje się stomatologią estetyczną i protetyką.

dobry stomatolog gdynia, agata miłobędzkalek. dent. Agata Miłobędzka-Minor

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, wydziału lekarsko-dentystycznego.

Lekarz z pasją, z wielkim zaangażowaniem kładzie nacisk na swój rozwój zawodowy, aktywnie uczestnicząc w konferencjach, kursach i szkoleniach z zakresu nowoczesnej stomatologii. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki, endodoncji oraz stomatologii zachowawczej w pełnym zakresie.

Posiada doskonały kontakt z najmłodszymi pacjentami.

Personel administracyjny

Witają pacjentów. Odbierają telefony od Państwa. Potwierdzają wizyty. Niezwykle zorganizowane i solidne. Zawsze miłe, chętnie odpowiedzą na Państwa pytania.

dobry stomatolog gdynia, agata lataczAgata Latacz

dobry stomatolog gdynia, teresa derlinkiewiczTeresa Drelinkiewicz

dobry stomatolog gdynia, agnieszka ćwiklińskaAgnieszka Ćwiklińska

Asystentki stomatologiczne

Wykwalifikowane, obowiązkowe i sumienne asystentki stomatologiczne przygotowane do pracy z lekarzem na tzw cztery ręce. Dbają o perfekcyjną aseptykę w naszych gabinetach. Zajmują się sterylizacją, przygotowują gabinet do pracy lekarza.

Przygotowane do samodzielnego wykonywania instruktażu jamy ustnej, usuwania kamienia i osadu nazębnego poprzez scaling i piaskowanie, wykonują również fluoryzację.  Czynnie asystują przy zabiegach implantologicznych, chirurgicznych protetycznych i ogólnostomatologicznych.

dobry stomatolog gdynia, aneta preussAneta Preuss

dobry stomatolog gdynia, monika cieplińskaMonika Cieplińska

dobry stomatolog gdynia, barbara jędzrejczakBarbara Jędrzejczak

dobry stomatolog gdynia, marta niemcMarta Niemc

...