Zespół

Gabinet stomatologiczny CADENT tworzy doświadczona, w pełni profesjonalna kadra stomatologów. Nasi lekarze wykonują pełen wachlarz usług dentystycznych – od wybielania zębów po chirurgię stomatologiczną. Przedstawiamy Państwu nasz personel.

lek. chirurgii stom. Grzegorz Olszewski

W 1996 roku ukończył studia na Akademii Medycznej w Gdańsku. Posiada specjalizację z zakresu chirurgii stomatologicznej, nadaną w 2000 roku przez Ministerstwo Obrony Narodowej.
Uzyskał dyplom Curriculum Implantologicznego Uniwersytetu J.W. Goethe we Frankfurcie.
W latach 2016/2017 ukończył podyplomowe szkolenie w instytucie Mediterranean Prosthodontic Institute w Hiszpanii oraz na University of North Cardina w mieście Chapel Hill. Uczestniczył w wielu kursach z zakresu implantologii, endodoncji, periodontologii oraz protetyki. Jest członkiem PTE oraz PSSM. Od 1998 roku prowadzi własną praktykę stomatologiczną, w ramach której od 2003 roku wykonuje zabiegi implantologiczne.

dr n. med. Marzena Biegańska-Rak

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Lekarz zorientowany na ciągły rozwój zawodowy. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje.
Pasjonuje się leczeniem endodontycznym, zawsze pod kontrolą mikroskopu, wykorzystuje najnowocześniejsze techniki leczenia kanałowego.

Z wyróżnieniem obroniła pracę doktorską z zakresu endodoncji pt. „Występowanie cieśni międzykanałowych w zębach przedtrzonowych i trzonowych stałych. Badania in vitro”.

Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE) oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS). Bierze udział w licznych sesjach, konferencjach i kursach praktycznych głównie z zakresu leczenia kanałowego oraz periochirurgii.

lek. dentysta Tomasz Adaszkiewicz

Ukończył Gdański Uniwersytet Medyczny w 2011 roku. Wykonuję zabiegi z zakresu: stomatologii zachowawczej, endodoncji mikroskopowej, protetyki.
Wiedzę i doświadczenie stale powiększa przez uczestnictwo w kursach i szkoleniach praktycznych. Przyjmuje pacjentów anglojęzycznych.

lek. stom. Patrycja Kuc-Próchnicka

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. Uczestniczka wielu szkoleń i kongresów stomatologicznych. Interesuje się stomatologią estetyczną i protetyką.

lek. stom. Irena Golcz

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą, protetyką, periodontologią i stomatologią dziecięcą.
Bierze udział w licznych kursach i szkoleniach kładąc duży nacisk na swój rozwój zawodowy. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi.

lek. dent. Agata Miłobędzka

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, wydziału lekarsko-dentystycznego.
Lekarz z pasją, z wielkim zaangażowaniem kładzie nacisk na swój rozwój zawodowy, aktywnie uczestnicząc w konferencjach, kursach i szkoleniach z zakresu nowoczesnej stomatologii. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki, endodoncji oraz stomatologii zachowawczej w pełnym zakresie.

Posiada doskonały kontakt z najmłodszymi pacjentami.

lek. stom. Katarzyna Kita

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, protetyką oraz endodoncją z wykorzystaniem mikroskopu aby zapewnić jak największą precyzję i jakość wykonywanego leczenia.

W sposób obrazowy przedstawia pacjentom istotę ich problemów i dostępne możliwości leczenia. Pacjenci cenią sobie jej empatyczne podejście i dobrą atmosferę.

lek. stom. Zuzanna Werulik

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Jest lekarzem stale podnoszącym swoje kwalifikacje. Interesuje się stomatologią dziecięcą, stomatologią zachowawczą i endodoncją.


Personel