Zespół

Gabinet stomatologiczny CADENT tworzy doświadczona, w pełni profesjonalna kadra stomatologów. Nasi lekarze wykonują pełen wachlarz usług dentystycznych – od wybielania zębów po chirurgię stomatologiczną. Przedstawiamy Państwu nasz personel.

lek. chirurgii stom. Grzegorz Olszewski

W 1996 roku ukończył studia na Akademii Medycznej w Gdańsku. Posiada specjalizację z zakresu chirurgii stomatologicznej, nadaną w 2000 roku przez Ministerstwo Obrony Narodowej.
Uzyskał dyplom Curriculum Implantologicznego Uniwersytetu J.W. Goethe we Frankfurcie.
W latach 2016/2017 ukończył podyplomowe szkolenie w instytucie Mediterranean Prosthodontic Institute w Hiszpanii oraz na University of North Cardina w mieście Chapel Hill. Uczestniczył w wielu kursach z zakresu implantologii, endodoncji, periodontologii oraz protetyki. Jest członkiem PTE oraz PSSM. Od 1998 roku prowadzi własną praktykę stomatologiczną, w ramach której od 2003 roku wykonuje zabiegi implantologiczne.

dr n. med. lekarz stomatolog Marzena Biegańska

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Lekarz zorientowany na ciągły rozwój zawodowy. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje.
Pasjonuje się leczeniem endodontycznym, zawsze pod kontrolą mikroskopu, wykorzystuje najnowocześniejsze techniki leczenia kanałowego.

Z wyróżnieniem obroniła pracę doktorską z zakresu endodoncji pt. „Występowanie cieśni międzykanałowych w zębach przedtrzonowych i trzonowych stałych. Badania in vitro”.

Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE) oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS). Bierze udział w licznych sesjach, konferencjach i kursach praktycznych głównie z zakresu leczenia kanałowego oraz periochirurgii.

lek. dentysta Tomasz Adaszkiewicz

Ukończył Gdański Uniwersytet Medyczny w 2011 roku. Wykonuję zabiegi z zakresu: stomatologii zachowawczej, endodoncji mikroskopowej, protetyki.
Wiedzę i doświadczenie stale powiększa przez uczestnictwo w kursach i szkoleniach praktycznych. Przyjmuje pacjentów anglojęzycznych.

lek. stom. Patrycja Kuc-Próchnicka

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. Uczestniczka wielu szkoleń i kongresów stomatologicznych. Interesuje się stomatologią estetyczną i protetyką.

lek. stom. Irena Golcz

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą, protetyką, periodontologią i stomatologią dziecięcą.
Bierze udział w licznych kursach i szkoleniach kładąc duży nacisk na swój rozwój zawodowy. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi.

lek. dent. Agata Miłobędzka

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, wydziału lekarsko-dentystycznego.
Lekarz z pasją, z wielkim zaangażowaniem kładzie nacisk na swój rozwój zawodowy, aktywnie uczestnicząc w konferencjach, kursach i szkoleniach z zakresu nowoczesnej stomatologii. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki, endodoncji oraz stomatologii zachowawczej w pełnym zakresie.

Posiada doskonały kontakt z najmłodszymi pacjentami.

lek. stom. Zuzanna Werulik

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Jest lekarzem stale podnoszącym swoje kwalifikacje. Interesuje się stomatologią dziecięcą, stomatologią zachowawczą i endodoncją.


Personel