Centrum endodoncji mikroskopowej

W Centrum endodoncji mikroskopowej Cadent w Gdyni, przeprowadzamy przede wszystkim leczenie kanałowe u pacjentów, skierowanych przez lekarzy z gabinetów stomatologicznych. Problemem najczęściej są niedrożne, zobliterowane kanały lub ich skomplikowana anatomia. Usuwamy także złamane narzędzia, opracowujemy kanały dodatkowe, zamykamy perforacje, usuwamy z kanałów cement, złamane wkłady koronowo-korzeniowe lane i z włókien szklanych, wykonujemy powtórne leczenie kanałowe.
Zapraszamy do współpracy lekarzy stomatologów, którzy napotkali kłopoty podczas leczenia kanałowego u swoich pacjentów, lub też pojawiły się komplikacje utrudniające lub uniemożliwiające prawidłowe przeleczenie zęba wedle standardów zadowalających zarówno lekarzy jak i ich pacjentów. Po zakończeniu leczenia kanałowego pacjent wysyłany jest z powrotem do lekarza prowadzącego wraz z pisemną informacją dotyczącą przeprowadzonego leczenia oraz zdjęciem RVG.

Pomagamy także kwalifikować zęby niepewne diagnostycznie (jeszcze do leczenia czy już do ekstrakcji?) i rozwiązywać niepewne sytuacje kliniczne. Lekarz prowadzący ma zawsze możliwość kontaktu telefonicznego z naszym Centrum w razie dodatkowych pytań dotyczących Jego pacjenta.

Dokumenty do pobrania

Skierowanie na leczenie kanałowe
typ: DOC, waga: 227.5 Kb