Zespół

Gabinety stomatologiczne CADENT tworzy doświadczona, w pełni profesjonalna kadra stomatologów. Nasi lekarze wykonują pełen wachlarz usług dentystycznych – od wybielania zębów, po chirurgię stomatologiczną oraz stomatologię cyfrową. Przedstawiamy Państwu nasz personel.

lek. chirurgii stom. Grzegorz Olszewski

W 1996 roku ukończył studia na Akademii Medycznej w Gdańsku. Posiada specjalizację z zakresu chirurgii stomatologicznej, nadaną w 2000 roku przez Ministerstwo Obrony Narodowej.
Uzyskał dyplom Curriculum Implantologicznego Uniwersytetu J.W. Goethe we Frankfurcie.
W latach 2016/2017 ukończył podyplomowe szkolenie w instytucie Mediterranean Prosthodontic Institute w Hiszpanii oraz na University of North Carolina w mieście Chapel Hill. Uczestniczył w wielu kursach z zakresu implantologii, endodoncji, periodontologii oraz protetyki. Jest członkiem PTE oraz PSSM. Od 1998 roku prowadzi własną praktykę stomatologiczną, w ramach której od 2003 roku wykonuje zabiegi implantologiczne.

dr n. med. Marzena Biegańska-Rak

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, wykładowca na kongresach polskich i międzynarodowych. Lekarka z duzym doświadczeniem dydaktycznym, prowadząca szkolenia oraz warsztaty z zakresu endodoncji, zarówno indywidualne, jak i dla grup lekarzy.
Z wyróżnieniem obroniła pracę doktorską z zakresu endodoncji pt. „Występowanie cieśni międzykanałowych w zębach przedtrzonowych i trzonowych stałych. Badania in vitro”.

Od 15 lat endodontka, z pasją wykonująca leczenie kanałowe, zawsze pod kontrolą mikroskopu, wykorzystując najnowocześniejsze techniki leczenia endodontycznego.

Drugą dziedziną, w której się realizuje, jest ortodoncja, zarówno klasyczna, jak i nowoczesna, z wykorzystaniem tzw. alignerów, czyli niewidocznych nakładek ortodontycznych. Pani doktor czynnie uczestniczy w realizacjach ortodontyczno-protetycznych planów leczenia.

Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE) oraz Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO). Bierze udział w licznych sesjach, konferencjach i kursach praktycznych głównie z zakresu okluzji, ortodoncji oraz endodoncji.

lek. dentysta Tomasz Adaszkiewicz

Ukończył Gdański Uniwersytet Medyczny w 2011 roku. Wykonuje zabiegi z zakresu: stomatologii zachowawczej, endodoncji mikroskopowej, protetyki oraz chirurgii stomatologicznej.
Wiedzę i doświadczenie stale powiększa poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach praktycznych. Przyjmuje pacjentów anglojęzycznych.

lek. stom. Patrycja Kuc-Próchnicka

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. Ukończyła Studia Protetyczne na Uniwersytecie Medycznym w Sienie we Włoszech. Uzyskała tytuł Master in Prosthodontics. Uczestniczka wielu szkoleń i kongresów stomatologicznych. Interesuje się stomatologią estetyczną i protetyką.

lek. stom. Irena Golcz

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą, protetyką, periodontologią i stomatologią dziecięcą.
Bierze udział w licznych kursach i szkoleniach kładąc duży nacisk na swój rozwój zawodowy. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi.

lek. dent. Agata Miłobędzka-Minor

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, wydziału lekarsko-dentystycznego.
Lekarz z pasją, z wielkim zaangażowaniem kładzie nacisk na swój rozwój zawodowy, aktywnie uczestnicząc w konferencjach, kursach i szkoleniach z zakresu nowoczesnej stomatologii. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki, endodoncji z wykorzystaniem mikroskopu stomatologicznego oraz stomatologii zachowawczej w pełnym zakresie.
Posiada doskonały kontakt z najmłodszymi pacjentami.

lek. stom. Katarzyna Kita

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, protetyką oraz endodoncją z wykorzystaniem mikroskopu, aby zapewnić jak największą precyzję i jakość wykonywanego leczenia.

W sposób obrazowy przedstawia pacjentom istotę ich problemów i dostępne możliwości leczenia. Pacjenci cenią sobie jej empatyczne podejście.

lek. stom. Zuzanna Werulik

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Jest lekarzem stale podnoszącym swoje kwalifikacje. Interesuje się stomatologią dziecięcą, stomatologią zachowawczą i endodoncją. Ma świetny kontakt z najmłodszymi pacjentami.


Personel