Zespół

Gabinety stomatologiczne CADENT tworzy doświadczona, w pełni profesjonalna kadra stomatologów. Nasi lekarze wykonują pełen wachlarz usług dentystycznych – od wybielania zębów, po chirurgię stomatologiczną oraz stomatologię cyfrową. Przedstawiamy Państwu nasz personel.

lek. chirurgii stom. Grzegorz Olszewski

W 1996 roku ukończył studia na Akademii Medycznej w Gdańsku. Posiada specjalizację z zakresu chirurgii stomatologicznej, nadaną w 2000 roku przez Ministerstwo Obrony Narodowej.
Uzyskał dyplom Curriculum Implantologicznego Uniwersytetu J.W. Goethe we Frankfurcie.
W latach 2016/2017 ukończył podyplomowe szkolenie w instytucie Mediterranean Prosthodontic Institute w Hiszpanii oraz na University of North Carolina w mieście Chapel Hill. Uczestniczył w wielu kursach z zakresu implantologii, endodoncji, periodontologii oraz protetyki. Jest członkiem PTE oraz PSSM. Od 1998 roku prowadzi własną praktykę stomatologiczną, w ramach której od 2003 roku wykonuje zabiegi implantologiczne.

dr n. med. Marzena Biegańska-Rak

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Lekarz zorientowany na ciągły rozwój zawodowy. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje.
Pasjonuje się leczeniem endodontycznym, zawsze pod kontrolą mikroskopu, wykorzystuje najnowocześniejsze techniki leczenia kanałowego. Zajmuje się również kompleksowym leczeniem ortodontycznym z wykorzystaniem innowacyjnych nakładek Invisalign.

Z wyróżnieniem obroniła pracę doktorską z zakresu endodoncji pt. „Występowanie cieśni międzykanałowych w zębach przedtrzonowych i trzonowych stałych. Badania in vitro”.

Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE) oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS). Bierze udział w licznych sesjach, konferencjach i kursach praktycznych głównie z zakresu leczenia kanałowego oraz periochirurgii.

lek. dentysta Tomasz Adaszkiewicz

Ukończył Gdański Uniwersytet Medyczny w 2011 roku. Wykonuje zabiegi z zakresu: stomatologii zachowawczej, endodoncji mikroskopowej, protetyki oraz chirurgii stomatologicznej.
Wiedzę i doświadczenie stale powiększa poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach praktycznych. Przyjmuje pacjentów anglojęzycznych.

lek. stom. Patrycja Kuc-Próchnicka

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. Ukończyła Studia Protetyczne na Uniwersytecie Medycznym w Sienie we Włoszech. Uzyskała tytuł Master in Prosthodontics. Uczestniczka wielu szkoleń i kongresów stomatologicznych. Interesuje się stomatologią estetyczną i protetyką.

lek. stom. Irena Golcz

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą, protetyką, periodontologią i stomatologią dziecięcą.
Bierze udział w licznych kursach i szkoleniach kładąc duży nacisk na swój rozwój zawodowy. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi.

lek. dent. Agata Miłobędzka-Minor

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, wydziału lekarsko-dentystycznego.
Lekarz z pasją, z wielkim zaangażowaniem kładzie nacisk na swój rozwój zawodowy, aktywnie uczestnicząc w konferencjach, kursach i szkoleniach z zakresu nowoczesnej stomatologii. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki, endodoncji z wykorzystaniem mikroskopu stomatologicznego oraz stomatologii zachowawczej w pełnym zakresie.
Posiada doskonały kontakt z najmłodszymi pacjentami.

lek. stom. Katarzyna Kita

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, protetyką oraz endodoncją z wykorzystaniem mikroskopu, aby zapewnić jak największą precyzję i jakość wykonywanego leczenia.

W sposób obrazowy przedstawia pacjentom istotę ich problemów i dostępne możliwości leczenia. Pacjenci cenią sobie jej empatyczne podejście.

lek. stom. Zuzanna Werulik

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Jest lekarzem stale podnoszącym swoje kwalifikacje. Interesuje się stomatologią dziecięcą, stomatologią zachowawczą i endodoncją. Ma świetny kontakt z najmłodszymi pacjentami.


Personel