Leczenie bezzębia Gdynia - skuteczna pomoc i kompleksowe rozwiązania

Skuteczne leczenie bezzębia w sposób zapewniajacy komfort, wysoką estetyką i trwałość.
Skuteczna pomoc w bezzębiu
Pacjenci, którzy borykają się z problemem bezzębia, szukają trwałych rozwiązań, które zapewnią im komfort i naturalny wygląd. A my znamy skuteczne sposoby na to, aby spełnić wszystkie te oczekiwania. Poznaj rewolucyjne metody, które stosujemy w klinice CADENT i odzyskaj pewność siebie z pięknym uśmiechem.
Bezzębie to problem, który według szacunków dotyka obecnie już 9 milionów Polaków. To jedna czwarta naszego społeczeństwa! Wstydliwy problem obniża komfort życia, powoduje liczne trudności podczas jedzenia i odbiera radość życia. Przyczyny bezzębia mogą być bardzo różne: próchnica, w wyniku której tracimy zęby, choroby przyzębia, stany zapalne, wypadki i urazy mechaniczne szczęki oraz żuchwy. Poznaj najpopularniejsze sposoby na bezzębie i sprawdź, który z nich rozwiąże Twoje problemy.

Metody uzupełniania braków w bezzębiu
Ruchome protezy. Jedną z najczęściej stosowanych metod w bezzębiu do niedawna były ruchome protezy. Korzystanie z nich wiąże się jednak z wieloma niedogodnościami. Począwszy od przesuwania się i wypadania podczas jedzenia czy rozmowy, przez uszkodzenia — na przykład złamania protezy, aż po najbardziej dokuczające pacjentom powikłania — dość długi czas adaptacji, związany z nim ból i dyskomfort, uszkodzenia i skaleczenia dziąseł, odleżyny, a w efekcie długiego noszenia protez również zanik kości.

Współczesna stomatologia, protetyka i implantologia to dziedziny, które pędzą do przodu, wykorzystując dobrodziejstwa innowacji technologicznych i sięgając po rozwiązania, które zupełnie odmieniają jakość świadczonych usług. Można więc zapomnieć o niedogodnościach i skorzystać z metody, która zapewnia równoczesny komfort użytkowy, brak bólu oraz powikłań i doskonałe efekty wizualne, czyli nowy, piękny uśmiech, na który czeka tak wiele osób.

One Day Concept Olszewski®. Oparta na rozwiązaniach All on four i All on six metoda polega na trwałym osadzeniu implantów i uzupełnieniu braków w uzębieniu z wykorzystaniem mostu. Dzięki rewolucyjnym innowacjom technologii cyfrowej sprawdza się w trudnych przypadkach – nawet u pacjentów, którzy cierpią na zanik kości, pozwala skutecznie wyeliminować bezzębie po wypadkach, urazach szczęki i żuchwy, do zera redukuje niedogodności, z którymi borykali się pacjenci, korzystający z wyjmowanych protez, a czas realizacji procedury zajmuje zaledwie jeden dzień.

One Day Concept Olszewski® w leczeniu bezzębia — rozwiązanie, które pokochasz
Stosowanie implantów wiązało się do tej pory z długim czasem realizacji, koniecznością odbycia wielu wizyt, a ich liczba była jeszcze większa w przypadku pacjentów z zanikiem kości, wszystko to podnosiło koszty, czyniąc je dla wielu pacjentów niemożliwymi do udźwignięcia.

One Day Concept Olszewski® to metoda, która wykonywana jest w jeden dzień, jest skuteczna również w przypadku zaniku kości, a jej efekty są spektakularne. W zależności od liczby braków zębowych specjalista uzupełnia łuk, wykorzystując do tego most, osadzany w zależności od indywidualnych potrzeb na czterech lub sześciu trwałych implantach zębowych.

Ciesz się pięknymi zębami — innowacyjna technologia cyfrowa gwarantem doskonałych efektów
Procedura One Day Concept Olszewski® leczy problem bezzębia, wykorzystując nowoczesną technologię cyfrową. To dzięki temu metoda jest tak precyzyjna, daje tak dobre rezultaty i jest tak przewidywalna już na etapie projektowania.

Cyfrowe zdjęcia twarzy i zębów, wax up — czyli cyfrowy projekt przyszłych zębów, mock up — weryfikacja projektu z idealnym dostosowaniem do indywidualnych oczekiwań, cyfrowy szablon chirurgiczny, który umożliwia znalezienie dla implantów odpowiednich miejsc i osadzenie ich pod odpowiednim kątem, optymalnie wykorzystując istniejącą kość, a następnie wprowadzenie cyfrowych projektów w życie — czyli usunięcie resztkowego uzębienia i osadzenie nowego uzupełnienia protetycznego na trwałe — tyle potrzeba, aby móc cieszyć się idealnym uśmiechem.

Procedura rzeczywiście zajmuje jeden dzień, zmniejszając liczbę potrzebnych wizyt, skracając czas oczekiwania i znacząco obniżając koszty. Wykorzystanie technologii cyfrowej, nowoczesne laboratorium protetyczne oraz innowacyjny sprzęt, w połączeniu z ogromnym doświadczeniem zespołu CADENT, stanowi gwarancję niezawodnej precyzji, dokładności i bezstresowego przebiegu procedury.

Nie obawiaj się wizyty i nie zwlekaj dłużej z decyzją, zadbaj o piękne zęby już dziś!

Umów się na konsultację i dowiedz się, jak w Twoim przypadku będzie przebiegała realizacja autorskiej procedury One Day Concept Olszewski®. Już za chwilę i Ty możesz cieszyć się komfortem bezproblemowego jedzenia i pięknym uśmiechem bez wstydu.

W CADENT jesteśmy w 100% skoncentrowani na Twoim komforcie i bezpieczeństwie. Odwiedź nas i przekonaj się, że bez bólu, nerwów i strachu zagwarantujemy Ci skuteczne i szybkie leczenie bezzębia w cenie, na którą możesz sobie pozwolić.

Zapraszamy!