Implanty zębowe Gdynia - implanty skutecznie uzupełnią ubytki

Najlepsze materiały z dożywotnią gwarancją, dla niezawodnego rezultatu i pięknego wyglądu na długie lata.
Dr. Grzegorz Olszewski posiada 20-letnie doświadczenie w implantologii.
4 tys. przeprowadzonych zabiegów implantacji.

Ukończył Akademię Medyczną w Gdańsku oraz międzynarodowe uczelnie: prestiżowe Curriculum Implantologiczne na Uniwersytecie we Frankfurcie. W latach 2016/2017 ukończył podyplomowe szkolenie w instytucie Mediterranean Prosthodontic Institute w Hiszpanii oraz na University of North Carolina w mieście Chapel Hill.

Uczestniczył w wielu kursach z zakresu implantologii, endodoncji, periodontologii oraz protetyki. Jest członkiem PTE oraz PSSM. Od 1998 roku prowadzi własną praktykę stomatologiczną, w ramach której od 2003 roku wykonuje zabiegi implantologiczne.

Implantologia to jedna z najbardziej innowacyjnych i dynamicznie rozwijających się dziedzin stomatologii. Współczynnik powodzenia zabiegów implantologicznych jest wysoki. Długookresowy efekt zabiegu zawdzięcza się dużej wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu z dr. Grzegorzem Olszewskim na czele, a także dzięki wysokiej jakości używanych materiałów.
Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę? Zadzwoń do nas: Tel: (58) 668 00 01
Gdynia, ul. Parkowa 6/1E

Jak przebiega leczenie implantologiczne w Klinice u doktora Grzegorza Olszewskiego?

Czytaj więcej

Dlaczego implanty zębowe?

Czytaj więcej

Spożycie niezdrowego jedzenia, a także niewłaściwie prowadzona higiena jamy ustnej może powodować psucie zębów. Są sytuacje, w których pomoc stomatologiczna już nie pomoże – wówczas konieczne jest usunięcie uszkodzonego szkliwa. O ile wyrwanie wewnętrznego zęba trzonowego zazwyczaj jest przyjmowane na chłodno, emocje może wzbudzić ekstrakcja elementu z przedniej części szczęki. Pozostała przerwa między elementami uzębienia ma istotny wpływ na pogorszenie naszego wizerunku. Na szczęście, dzięki implantom ubytki można w prosty sposób zamaskować!

Implanty stomatologiczne Gdynia – implanty zębów w pełni dopasowane

Implantologia, to coraz popularniejsza dziedzina, która nieustannie się rozwija. Nowoczesne technologie oraz zastosowane materiały wypełniające pozwalają odtworzyć pierwotny wygląd zęba bez nadmiernej ingerencji w tkankę kostną szczęki. Z naszym specjalistą uzupełnienie ubytków może być znacznie prostsze!

Wstawianiem implantów zajmie się tu dr Grzegorz Olszewski – doświadczony stomatolog, który ukończył Akademię Medyczną w Gdańsku oraz szereg prestiżowych kursów dotyczących technik uzupełniania ubytków zębowych. To osoba, która od wielu lat zajmuje się zabiegami implantologicznymi, prowadzi również własną praktykę stomatologiczną.

Implantolog Gdynia – implantologia przywróci piękny uśmiech

Wykorzystanie implantów przyniesie szereg korzyści. Przede wszystkim to świetny sposób na zamaskowanie pojedynczych ubytków zębowych, przy których stosowanie protez nie będzie najlepszym rozwiązaniem. Poprzez implantologię można zakryć również kilka przerw międzyzębowych, metoda jest przy tym bardzo bezpieczna...

Proces leczenia zazwyczaj rozpoczyna się od diagnostyki ogólnego stanu zdrowia pacjenta oraz kondycji pozostałych zębów. Zebrane dane pozwolą ustalić właściwy sposób leczenia obejmujący prace przygotowawcze, zabieg augmentacji, czyli sterowanej regeneracji kości oraz instalację korony zęba.

Zabieg nie wymaga przy tym stosowania skomplikowanych metod znieczulających. Wszczepienie implantu jest mało inwazyjne, dlatego najczęściej wykorzystywane jest miejscowe znieczulenie. To doskonała wiadomość, ponieważ wizyta w gabinecie nie będzie wymagać rezerwowania odpowiedniej ilości czasu i przerwy w codziennych obowiązkach.

Implant zęba cena Gdynia – profesjonalny stomatolog – implanty Gdynia

Dlaczego jeszcze warto wykorzystać implanty? Choćby ze względu na doskonałe dopasowanie ich do zdrowych zębów. Korony na implancie są praktycznie nie do odróżnienia od naturalnego szkliwa. Sztuczny element instalowany jest na stałe, nie wymaga przy tym wsparcia ze strony sąsiadujących zębów. A wykorzystanie takiego rozwiązania zapobiegnie utracie masy kostnej.

To rozwiązanie polecane nie tylko do zębów przednich, lecz również tych wewnętrznych. Utrata choć jednego z nich wiąże się z nierównomiernym rozłożeniem nacisków podczas gryzienia pokarmu. Może to powodować inne problemy związane z ustawieniem elementów korony względem siebie. Przerwa w uzębieniu znacznie utrudni też ich konserwację – gromadzące się w jej obrębie jedzenie może stać się środowiskiem rozwoju bakterii, atakujących zdrowe szkliwo!