All-on-4 i All-on-6 – nowe zęby w jeden dzień

All-on-X – nowe zęby w jeden dzień. Implanty, które błyskawicznie przywrócą ci uśmiech!

Innowacyjne implanty All-on-X, to skuteczna metoda odbudowy szczęki w przypadku dużych braków w uzębieniu lub całkowitego braku zębów stosowana zarówno w obrębie dolnej, jak i górnej szczęki.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnego szablonu OlDo Guide rekonstrukcja odbywa się w sposób przewidywalny estetycznie i zgryzowo, eliminując powikłania oraz skracając czas zabiegu.
Istota procedury polega na umieszczeniu 4 lub 6 implantów w miejscach, które będą stanowiły podstawę dla mostu lub protezy, czyli osadzenia pełnego łuku zębowego. Dzięki nowoczesnej metodzie możesz odzyskać piękny uśmiech i nowe zęby zaledwie w jeden dzień.

All-on-X – poznaj zalety

All-on-X to dość młoda technologia, która stwarza pacjentom zupełnie nowe możliwości, a jej zalety są ogromne.

• Przede wszystkim pacjenci w bardzo krótkim czasie mogą cieszyć się nowym, pięknym uśmiechem, który wpływa nie tylko na samopoczucie, ale także realnie poprawia komfort codziennego życia.
• Doskonałe rezultaty estetyczne i praktyczne. Koniec z trudnościami wynikającymi z ruchomych protez i rozwiązań tymczasowych.
• All-in-X to bezpieczna procedura, w której komfort pacjenta jest zawsze na pierwszym miejscu.
• W klinice CADENT, jako jedyni w branży, protezy na implantach All-in-X wykonujemy w całości techniką cyfrową.
• Oferujemy opiekę wybitnego specjalisty, dr. Grzegorza Olszewskiego, który zajmuje się nawet najtrudniejszymi przypadkami, których nie chcieli się podjąć inni specjaliści.
• Implanty Gdynia w nowoczesnej technologii wykonywane z najwyższej jakości materiałów.

Implanty All-on-X - nowe zęby w jeden dzień

Cała szczęka w jeden dzień, jak to możliwe? Implanty wszczepiane są w 4 lub 6 punktach, na których następnie osadzana jest proteza lub stały, przykręcany most. Dzięki możliwościom, jakie stwarza procedura, pacjent może cieszyć się pięknym uśmiechem w bardzo krótkim czasie. Bez przeszczepu kości i z pominięciem ruchomych elementów protez, które obniżają komfort życia.