Sleeperone

Co to jest Sleeperone?

Najprościej ujmując – SleeperOne to urządzenie umożliwiające kontrolowane przez mikroprocesor podawanie środka znieczulającego. System ten analizuje opór tkanek i dostosowuje ciśnienie tak, aby nie przekroczyło granicy odczuwania bólu. Dzięki temu sam proces jest krótki i bezstresowy.
SleeperOne można stosować do wszystkich typów znieczuleń z wyjątkiem transkortykalnych. Jest to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań w tej dziedzinie medycyny. Polecany szczególnie do wykonywania znieczuleń u dzieci i osób wrażliwych na ból oraz odczuwających lęk przed strzykawką. Baliście się kiedyś wizyty u dentysty ? Od dzisiaj możecie o tym zapomnieć! Pomimo stosowania różnych technik znieczulania, wizyta u dentysty często wiąże się z nieprzyjemnymi odczuciami. W tradycyjnych znieczuleniach trudno uniknąć bólu przy wkłuciu i aplikowaniu oraz późniejszego odrętwienia języka i twarzy. Równie nieprzyjemnym skutkiem jest chwilowa dysfunkcja aparatu mowy. Nawet, gdy jesteśmy przygotowani na te niemiłe efekty, czasem zaskakuje nas nieskuteczność zastosowanego znieczulenia i konieczność jego powtarzania. Zdarzają się też przypadki, gdy nie można go zastosować.

Czy jest jakieś rozwiązanie, które wyeliminuje te wszystkie problemy?

Nowoczesne gabinety stomatologiczne stosują elektroniczne systemy znieczuleń. Skuteczny i umożliwiający zastosowanie nawet w najtrudniejszych przypadkach. W Polsce zaczęto je używać od 2000 roku i obecnie dostępne są w wielu dbających o komfort pacjenta gabinetach.

Nasze oczekiwania dotyczące znieczuleń:
  • bezbolesne;
  • bez konieczności dodatkowego znieczulania od strony podniebienia;
  • natychmiastowe;
  • bez odrętwienia tkanek miękkich;
  • skuteczne nawet w przypadku zapalenia miazgi;
  • umożliwiające leczenie kilku zębów przy jednorazowym znieczuleniu.