dr n. med. Marzena Biegańska-Rak

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, wykładowca na kongresach polskich i międzynarodowych. Lekarka z duzym doświadczeniem dydaktycznym, prowadząca szkolenia oraz warsztaty z zakresu endodoncji, zarówno indywidualne, jak i dla grup lekarzy.
Z wyróżnieniem obroniła pracę doktorską z zakresu endodoncji pt. „Występowanie cieśni międzykanałowych w zębach przedtrzonowych i trzonowych stałych. Badania in vitro”.

Od 15 lat endodontka, z pasją wykonująca leczenie kanałowe, zawsze pod kontrolą mikroskopu, wykorzystując najnowocześniejsze techniki leczenia endodontycznego.

Drugą dziedziną, w której się realizuje, jest ortodoncja, zarówno klasyczna, jak i nowoczesna, z wykorzystaniem tzw. alignerów, czyli niewidocznych nakładek ortodontycznych. Pani doktor czynnie uczestniczy w realizacjach ortodontyczno-protetycznych planów leczenia.

Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE) oraz Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO). Bierze udział w licznych sesjach, konferencjach i kursach praktycznych głównie z zakresu okluzji, ortodoncji oraz endodoncji.